Image

Hakkımızda

TarımsalAnaliz.Com piyasada tarım pazarları için hareketli haberler ve fiyatların ne olacağı konusunda uzmanlaşmış bir kuruluştur.

Tahıl sektöründe olanlar Tarım analizlerimiz sayesinde tahıl ürünlerinin fiyatları hakkında  daha net kararlar almaya başladılar.

TarımsalAnaliz.Com çiftçilerin, tüccarların, sanayicilerin kısacası tüm tarım sektöründe olanların daha fazla güven duymalarına yardımcı olmayı amaçladı. TarımsAlanaliz.com Pamuk, Nohut Mercimek, Buğday, Arpa ve Mısır ürünlerinin piyasa istihbaratı, analizi ve fiyatlandırma ile ilgili bilgiler sunmaktadır.

Ürünlerini daha fazla kar ederek satmaları hakkında fikirler sunduk. Kısacası ne zaman almaları-satmaları gerektiğine onların yerine biz karar verdik  

Dünyadaki tarım piyasaları nüfus artışı, iklim değişikliği, daha erişebilir uluslararası ticaret ile benzeri görülmemiş bir hızla değişmektedir. Tarım işi ile ilgilenenler daha optimize karar ermek zorunda kaldılar. Şirketimiz belirli günler ve haftalarda  Türkiye’deki verileri Dünyadaki verilerle kıyaslayıp ürün fiyatlarının tahminleri, arz ve talepleri açıklamaya çalışılması konusunda yardımcı olmaktadır.

2021 © Copyright Tüm Site İçeri Hakkı Saklıdır .

WEB SİTE TASARIMI : MARAŞ WEB TASARIM